SmartFoil jest jedną z wiodących firm zajmujących się instalacją inteligentnej folii ciekłokrystalicznej. Posiadamy profesjonalne rozwiązania dopasowane do potrzeb każdego klienta, zarówno indywidualnego jak i biznesowego. Realizujemy projekty nie tylko w Polsce ale i w całej Europie.

Folie SmartFoil produkowane są na terenie Europy co gwarantuje ich najwyższą jakość oraz trwałość. Nasza inteligentna folia posiada bardzo wysoką przejrzystość i niski poziom zamglenia, dzięki czemu przy wyłączonym zasilaniu przeszklenie pozostaje transparentne. Wykonujemy projekty na gotowych ściankach i oknach ale również współpracujemy z firmami szklarskimi i możemy wykonać projekt, kiedy twoje przeszklenie jest w trakcie realizacji.

Zapewniamy fachową współpracę na każdym etapie, od wyboru odpowiedniej folii, poprzez obsługę klienta aż po montaż. Wszystkie nasze produkty oraz realizacje objętą są gwarancją.Wybierając SmartFoil możecie mieć pewność, że cała realizacja Waszego projektu będzie wykonana w pełni profesjonalnie.

Zapraszamy do naszego biura:

Ul. Twarda 18, piętro 15

00-105 Warszawa,

tel. +48 602 848 163

e-mail: biuro@smartfoil.pl

W celu umówienia się na spotkanie prosimy o kontakt.