Biura

Obecne Folie PDLC SmartFoil mogą natychmiast zmienić tryb nieprzezroczysty na przezroczysty, po prostu włączając zasilanie, i są w stanie zapewnić korzyści w postaci ochrony prywatności, blokowania UV i blokowania ciepła. W biurze, zapewnia obszerny widok po włączeniu, a jednocześnie zapewnia prywatność po wyłączeniu.

Dom / Apartament

Zainstaluj folię ciekłokrystaliczną SmartFoil, a jednym kliknięciem możesz zasłonić swoje okno, kiedy tylko chcesz. Można ją stosować na przeszkleniach w salonach, łazienkach, klatkach schodowych czy korytarzach. Nasza folia jest idealnym rozwiązaniem na indywidualne potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Łazienka

Łazienka jest pomieszczeniem,w którym przede wszystkim zależy nam na prywatności. Nasza folia jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla każdego rodzaju kabin prysznicowych i ścianek typu walk in. Ponadto folia może być stosowana na przeszkleniach oddzielających łazienkę od sypialni.

Ekran projekcyjny

Folie do projekcji tylnej SmartFoil są najczęściej wybieranym na świecie materiałem do oznakowań cyfrowych i reklam w witrynach sklepowych. Nasza unikalna technologia folii optycznej zapewnia doskonałą jasność, kontrast i poziomy czerni nawet przy silnym oświetleniu otoczenia i dziennym. Nasze folie do projekcji tylnej posiadają warstwę samoprzylepną, która ułatwia nakładanie na każdą czystą, płaską powierzchnię.

Szpitale / Służba zdrowia

W przychodniach i szpitalach najważniejsze jest zachowanie jak najwyższych standardów higienicznych. Dzięki Inteligentnej folii SmartFoil można zrezygnować z ciężkich w utrzymaniu czystości rolet czy zasłon.

Instytucje finansowe i banki

Jedno z najbardziej praktycznych zastosowań folii ciekłokrystalicznych jest w bankach. Biorąc pod uwagę wymagane parametry bezpieczeństwa, nasze folie mogą natychmiast przekształcić normalne środowisko bankowe w strefę wysokiego bezpieczeństwa.